Centrum Stomatologiczne w Szczecinie

Serdecznie Witamy na stronie Centrum Dentystycznego Eskulap!

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie naszym gabinetem dentystycznym istniejącym od 1999 roku. Centrum Dentystyczne Eskulap w Szczecinie powstało z myślą o Was, abyście zawsze i wszędzie mogli cieszyć się życiem oraz pięknym i zdrowym uśmiechem. 

Założycielem Centrum Stomatologii Eskulap jest lekarz stomatolog specjalista I-go stopnia z zakresu Stomatologii Ogólnej Ewa Ignaczak.

Ewa Ignaczak: - w roku 1995 ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie a w 1997 uzyskała Dyplom Specjalizacji w zakresie Stomatologii Ogólnej.

Przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (PSI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congres of Oral Implantology (ICOI), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI ), European Assosiation of Dental Implantology (EDI).

Uczestnik bardzo wielu specjalistycznych sympozjów, konferencji i szkoleń praktycznych w kraju i za granicą, w tym stomatologii kosmetycznej, chirurgii i implantologii. Ukończyła prestiżowe Curriculum of Oral Implantology na Uniwesytecie Goethego we Frankfurcie (Niemcy) oraz szkolenie w najnowocześniejszym ośrodku szkoleń implantologicznych w Europie The Zimmer Institute Europe w Winterthur (Szwajcaria). Posiada autoryzację wiodących systemów implantologicznych takich jak Nobel, Ankylos, Direct, Mozograu, Windrere, Alpha Bio Tec, Champions Implants.W trosce o Państwa uśmiech, komfort i dobre samopoczucie w klinice stomatologicznej Eskulap czeka na Państwa zespół najwyższej klasy stomatologów. Każdy pacjent, który do nas trafi w poszukiwaniu pomocy znajdzie się w rękach życzliwego i kompetentnego personelu. Zawsze cieszymy się ze spotkań z nowymi Pacjentami. Przy pierwszej wizycie poznają Państwo możliwe warianty leczenia, indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nasi stomatolodzy systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w konferencjach naukowych, seminariach i szkoleniach praktycznych. Dzięki czemu wszystko co nowe i lepsze w zakresie stomatologii nie jest nam obce. Nowoczesny sprzęt, dostęp do najnowszych technologii oraz życzliwe podejście do pacjenta to wizytówka naszego Centrum.

Pogotowie Stomatologiczne jest do Państwa dyzpozycji w każdy dzień (również w dni wolne i święta) od godz. 8:00 do 22:00.

Nasze certyfikaty

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+