Ewa Ignaczak

Lekarz stomatolog Ewa Ignaczak: – w roku 1995 ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie a w 1997 uzyskała Dyplom Specjalizacji w zakresie Stomatologii Ogólnej. Przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (PSI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congres of Oral Implantology (ICOI), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), European Assosiation of Dental Implantology (EDI). Uczestnik bardzo wielu specjalistycznych sympozjów, konferencji i szkoleń praktycznych w kraju i za granicą, w tym stomatologii kosmetycznej, chirurgii i implantologii. Ukończyła prestiżowe Curriculum of Oral Implantology na Uniwesytecie Goethego we Frankfurcie (Niemcy) oraz szkolenie w najnowocześniejszym ośrodku szkoleń implantologicznych w Europie The Zimmer Institute Europe w Winterthur (Szwajcaria).
Posiada autoryzację wiodących systemów implantologicznych takich jak Nobel, Ankylos, Direct, Mozograu, Windrere, Alpha Bio Tec.


Dawid Pisuk

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Związany od lat z Centrum Stomatologii Eskulap, począwszy od wieloletnich praktyk, poprzez staż i prywatną praktykę.

Pasjonat stomatologii estetycznej opartej na rekonstrukcjach kompozytowych. W codziennej praktyce lekarskiej kładzie szczególny nacisk na pełną diagnostykę pacjenta i ułożenie szczegółowego planu leczenia w oparciu o nowoczesne metody diagnostyczne, w tym CBCT stanowiące podstawę pracy. Z szczególną pasją zajmuje się szeroko rozumianą stomatologią odtwórczą oraz częścią zabiegów z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej.
Członek Dental Masters Group i panelu edukacyjnego Art of Composite.
Corocznie uczy zaawansowanych technik odtwórczych z zastosowaniem materiałów kompozytowych na poziomie „master” najzdolniejszych studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Przygotowuje ich w ten sposób do międzynarodowego prestiżowego konkursu Jules Allemand Trophy, którego jest ogólnopolskim finalistą.
Od 2016 regularnie występuje na konferencjach, aktualnie także prowadzi szkolenia z zakresu estetycznych rekonstrukcji kompozytowych dla lekarzy w Polsce.
W 2017 i 2018 był członkiem międzynarodowego komitetu organizacyjnego konkursu Jules Allemand Trophy w Cheti (Włochy).
Od 2018 członek DGOI (German Society of Oral Implantology)
Częsty uczestnik szkoleń z zakresu Stomatologii Estetycznej, Stomatologii Zachowawczej, Protetyki stomatologicznej, Periodontologii i Implantologii. Regularnie bierze udział w kursach i konferencjach stale się dokształcając. Skończył cykl Curriculum Implantologicznego DSI, także pozyskuje wiedzę i umiejętności od lat z tego zakresu pod pilnym okiem dr. Ewy Ignaczak.
W chwilach wytchnienia oddaje się pasji, jaką jest górska jazda na rowerze, rysowanie, malowanie i inna twórczość.


Hubert Szczeciński

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończył w 2015 roku. Jego największą pasją jest stomatologia estetyczna oraz chirurgia stomatologiczna, w obrębie których podnosi swoje kwalifikacje, śledząc najnowsze osiągnięcia stomatologii oraz uczestnicząc w kursach. Do każdego pacjenta podchodzi z uśmiechem i życzliwością. Po godzinach miłośnik makrofotografii oraz jazdy na rolkach.


Aleksandra Solich

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Uczestniczka kursów oraz konferencji, stale rozwija swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz periodontologii. Pasjonatka stomatologii minimalnie inwazyjnej.


Kamila Zajda

W roku 2009 ukończyła z wyróżnieniem Pomorski Uniwersytet Medyczny.
Staż podyplomowy odbyła pod okiem specjalisty protetyki II stopnia. W gabinecie CS Eskulap pracuje od 2010 roku, posiada stałe grono życzliwych i wiernych Pacjentów.
Zajmuje się od zawsze stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją z dużym naciskiem na staranność wykonywanych zabiegów oraz dopasowanie rozwiązań do stanu oraz możliwości małych i dużych Pacjentów. Każdy z nich wymaga dokładnego wywiadu oraz badania a jeżeli posiada większy problem stomatologiczny – dokładnej analizy dietetycznej oraz stylu życia i ogólnego stanu zdrowia.
Jej największą pasją jest protetyka, szczególnie protezy overdenture oraz protezy ruchome włączając protezy całkowite co stanowi przedmiot jej ciągłej edukacji.
Jest to najmniej wdzięczna zarazem jedna z najtrudniejszych gałęzi protetyki.
Wymaga szczególnej staranności, uważności, przemyślanego doboru laboratorium oraz wejścia w skórę Pacjenta, który zgłaszając się ma zazwyczaj za sobą kilka nieudanych rozwiązań protetycznych.
Pacjenci którzy otrzymują dobrze dobrane, starannie wykonane uzupełnienia protetyczne zyskują nową jakość życia.
W nowym, zgranym zespole Centrum Stomatologii Eskulap stara się swoim pacjentom dać wielospecjalistyczne wsparcie w zależności od potrzeb. Na codzień pasjonuje się gotowaniem, zdrowym stylem życia oraz uwielbia spędzać czas z córką na szalonych i kreatywnych zabawach.


Karolina Ogrodzińska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarski-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją mikroskopową (tzw leczenie kanałowe). Stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych warsztatach, kursach i konferencjach naukowych. W swojej pracy dążę do perfekcji. Staram się każdemu pacjentowi zapewnić komfort oraz profesjonalną i jednocześnie troskliwą opiekę w trakcie leczenia.
W swoim wolnym czasie oddaje się swojej pasji, jaką jest jeździectwo.


Klaudia Bąk

Witam serdecznie nazywam się Klaudia Bąk. Z stomatologią jestem związana zaledwie od 4 lat, natomiast moja praktyka prężnie się rozwija. Prowadzę gabinet higieny w Centrum Stomatologii Eskulap w Szczecinie gdzie moja pasja i zaangażowanie do pracy przekłada się na szerokie grono stałych i nowych pacjentów. Oprócz tego jestem czynna asystą w prowadzeniu gabinetu, prawa ręką zabiegową począwszy od implanto – protetyki, stomatologii estetycznej i mikroskopowej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aktywnie uczestniczę w szkoleniach, sympozjach i targach stomatologicznych. Zawód higienistki stomatologicznej to moja pasja. Jestem osoba otwartą, stale gotową do działania. Lubię podejmować wyzwania i stawiać sobie nowe cele. W życiu prywatnym – szczęśliwa żona. Trenerka pinczera. Pasjonatka podróży i ogrodnictwa.


Roma Trela.

Asystentka stomatologiczna/ Rejestratorka medyczna

Posiada duże doświadczenie zawodowe. Jej celem jest tak otoczyć opieką i zainteresowaniem pacjenta by poczuł się w naszej Placówce jak najbardziej komfortowo. W gabinecie jest odpowiedzialna za prowadzenie dokumentacji medycznej, ewidencję i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji oraz informacji. Koordynuje pracę lekarzy, personelu oraz dba o dobre samopoczucie pacjentów, oferując swoją wiedzę, pomoc oraz dużą dawką energii i optymizmu.


Piotr Kordula

Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia na kierunku Lekarsko- dentystycznym ukończył z wyróżnieniem. W pracy zawodowej interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką. Do każdego pacjenta podchodzi z empatią, z jak największą dokładnością wykonując wszystkie zabiegi. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Poza pracą interesuję się sportem.


Monika Czuryło

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacji. Czynna asysta lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii. Specjalizuje się w asyście przy zabiegach chirurgicznych oraz implantologii. Praca daje jej nie tylko ogromną satysfakcję, ale również motywację do doskonalenia i możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych szkoleniach oraz kursach.